Nyní máte jedinečnou možnost objednat si u naší firmy zrenovovaní vašich starých - vnitřních dveří (panelákové, činžovní a nebo jiné), které se vám již přestaly líbit.

Na dveře se přijedeme podívat, případně je odvezeme a maximálně do jednoho týdne (po domluvě například i méně) jsou u vás doma zpátky a to jako nové!


Teď nám dovolte, abychom vás seznámili s tím, jak vypadá renovace dveří v realitě.


Cena již od 1900,- Kč za základní typ dveří zahrnuje:


 • přelakování dveří ekologickým lakem s dvojitým základem na barevnou úpravu dle vašeho výběru

 • zasklení sklem dle vlastního výběru s plastickým reliéfem do dřevěného tvarovaného rámečku z borovicového dřeva s příčkami ve tvaru dvojitého kříže (rámečky si můžete vybrat z více než 70-ti druhů)
 • povrchová úprava opět dle vlastního výběru. Vše se provádí s barvami, které mají nejlepší a hedvábný lesk (kvalitní německá barva DÜFA).

  >> Žádné tapety, které se po několika měsících poničí ani žádné jiné náhražky! <<  Na svém kontě máme již stovky spokojených zákazníků z celé Prahy a okolí a vy se k nim můžete přidat.

  S renovacemi dveří máme mnohaletou praxi, naše firma byla založena již v roce 1997. Naše firma - jediná v Praze - vám udělá opravdovou kvalitní renovaci vašich starých dveří.
 •  

  design & copyright by Andre © 2004